Psihoemocionāls atbalsts jaunajiem vecākiem 

Rīgas Dzemdību nams sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatikas klīniku ir radis iespēju jaunajiem vecākiem sniegt psihoemocionālu atbalstu, proti, konsultācijas pie psihosomatikas un psihoterapijas speciālistiem.

 

Psihoemocionāls atbalsts nereti ir nepieciešams, jo jaunās dzīvības ienākšana pasaulē ir notikums, kas var izraisīt dažādas emocijas. Nereti uznāk skumjas, miega traucējumi, depresīvs noskaņojums, neapzinātas dusmas, bailes, kauns, raudulīgums, parādās uzmācīgas domas. Psihosomatikas un psihoterapijas ārsta konsultācija var būt nepieciešama arī kritiskos dzīves brīžos, piemēram, priekšlaicīgu dzemdību vai dzemdību sarežģījumu gadījumā. 

 

Par iespēju saņemt konsultācijas (krīzes terapiju, atbalsta psihoterapiju) bez maksas, vaicājiet savam ārstam vai vecmātei Rīgas Dzemdību namā.

 

Ja pēc atgriešanās mājās ir nepieciešams terapiju turpināt, piesakieties uz konsultāciju pie ārsta RSU Psihosomatikas klīnikā, zvanot pa tālruni  67 625 655. RSU Psihosomatikas klīnika piedāvā izvērtējošās konsultācijas, individuālo, grupu, pāru, bērnu, ģimeņu psihoterapiju u.c. Maksa par vizīti: http://psihosomatika.lv/page/klinikas-cenradis.

 

Ikvienu aicinām arī uz RSU Psihosomatikas klīnikas ATTIECĪBU SKOLU.

Psihosomatikas un psihoterapijas ārstu lekcijās ir iespēja saprast, kā mainās cilvēka, pāra, visas ģimenes attiecības, kad tajās ienāk mazulis.

Plašāk par ATTIECĪBU SKOLU: http://psihosomatika.lv/page/attiecibu_skola.

 

RSU Psihosomatikas klīnika:

Kapseļu iela 23, Rīga

info@psihosomatika.lv

T: 67625655

www.psihosomatika.lv